dep logo 061 

4545454545544545545454545455454545

656565656655656566565

47874474515125475454545454545

  665232455445454545

 22412224415224454152411212244242 1

  454557578874545545454

  new avsi

445454545454545454545454545454554

    new edinorogi

455445454545454545454545454545

multhares postiyna

021023 comp-abetka

45454545454545454545445454545454554

45544545454545454545454545545445

1255445454545454545

5665564154545544545254141242424242

454545454545454545454545

  емблема УІК

osvita diia gov ua

pravo 01

teen reading 01

Заходи на місяць

План соціокультурної роботи на лютий

Назва

Форма роботи

Термін проведення

Відповідальні виконавці

  1. 1.

«Kids_clap»

Заняття з англійської для дітей

01.02; 08.02; 15.02; 22.02; 29.02

о 12.00

Баранова К. О. Сектор дитячого розвитку та дозвілля

  1. 2.

«Коло друзів. Підготовка до школи»

Серія розвиваючих     занять в межах тренінгового центру розвитку та самореалізації «Генезис»

01.02; 08.02; 15.02; 22.02; 29.02

о 13.00

Рисенко Н. А.

Відділ соціокультурної роботи

  1. 3.

«Ми пізнаємо світ»

Заняття в межах науково-популярного курсу для дітей та підлітків

01.02; 15.02; 29.02

о 14.00

Вусик Л. М.

Відділ галузевої літератури

  1. 4.

«Розмова про мову»

Заняття з вивчення та вдосконалення української мови

01.02; 15.02; 29.02

о 15.00

Новоселецька Ю. Сектор краєзнавчої літератури та бібліографії

  1. 5.

«Малюємо для перемоги»

Майстерклас

02.02 о 13.00

Коваль В. М.

(ВСКР)

  1. 6.

«Мій шлях»

Арттерапевтичний тренінг з використанням метафоричних карток в межах тренінгового центру розвитку та
самореалізації «Генезис»

   02.02 о 14.00

Рисенко Н. А.

(ВСКР)

  1. 7.

«Родинне дозвілля у бібліотеці»

Цікаві кінопокази

02.02; 09.02;

16.02; 23.02

о14.00

Рисенко Н. А.

Колінько О. І.

(ВСКР)

  1. 8.

«Читання без меж»

Електронна бібліотека

02.02; 09.02;

16.02; 23.02

о 15.00

Ведь Д. С.

Цифровий освітній центр

  1. 9.

«День документального

кіно»

Коментований перегляд документальних фільмів

04.02; 11.02;

18.02; 25.02

о 13.00

Ведь Д. С.

(ЦОЦ)

  1. 10.

«Розумашки»

Інтегрований курс занять

06.02; 13.02; 20.02; 27.02

о 13.00

Логвиненко В.

Баранова К. О.

(СДРД)

  1. 11.

«Скарбничка ідей від чарівних матусь»

Майстеркласи

06.02; 13.02; 20.02

о 14.00

Рисенко Н. А.

(ВСКР)

  1. 12.

«Веселі олівці»

Заняття з малювання

07.02; 14.02; 21.02; 28.02

о 13.00

Логвиненко В. Ю.

(СДРД)

  1. 13.

«Книгозайчики»

Засідання дитячого читацького клубу

07.02; 14.02; 21.02; 28.02

о 14.00

Колінько О. І.

(ВСКР)

 

  1. 14.

«Залежність і свобода»

Інтерактивне заняття (6.02 – День безпечного інтернету)

07.02 о 14.00

Гринько В. В.

(ВСКР)

 

  1. 15.

«Комп’ютерна абетка»

Заняття з комп’ютерної грамотності

07.02; 14.02; 21.02; 28.02

           о 15.00

Ведь Д. С.

(ЦОЦ)

  1. 16.

«Через літературу до історії» (17.02 – 65 років від дня народження

Є. Кононенко)

Книжкова виставка

 

     7.02 – 24.02

 

Поліщук О. О.

Відділ галузевої літератури

  1. 17.

«Глиняний птах»

Презентація екоповісті

     08.02 о 9.30

Колінько О. І.

(ВСКР)

  1. 18.

«Чарівна хімія»

STEM-лабораторія в межах проєкту «Ми пізнаємо світ»

08.02 о 14.00

Рисенко Н. А. (ВСКР)

  1. 19.

«Ми українці: честь і слава незламним» (20.02 – День Героїв Небесної Сотні)

Книжкова виставка

10.02 – 30.02

 

Бондар О. М.

Відділ галузевої літератури

  1. 20.

«Солов’їна, барвінкова українська рідна мова» (21.02 – Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви)  

Книжкова виставка

10.02 – 30.02

Бондар О. М.

(ВГЛ)

  1. 21.

«Кінокнижкозустріч»

Засідання Клубу анонімних книголюбів

11. 02 о 14.00

Колінько О. І.

(ВСКР)

  1. 22.

«Лабіринтами фантастичних світів»

Книжкова виставка

13.02-27.02

Баранова К. О. (СДРД)

  1. 23.

«Love story»

Швидкі побачення

14.02 о 15.00

Рисенко Н. А.

Колінько О. І.

(ВСКР)

  1. 24.

Координаційна рада з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА

Засідання ради

15.02 о 10.00

Сичова С. В. директор

  1. 25.

«Крим: пам’ятаємо історію – повертаємо територію» (26.02 – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим)

Книжкова виставка

 

16.02 – 29.02

Вусик Л. М.

(ВГЛ)

  1. 26.

«Революція гідності. Свобода на Майдані» (20.02 – День пам’яті Героїв Небесної Сотні)

Історична година

19.02 о 13.00

Корнієнко А. А.

(ВІТЕР)

  1. 27.

«Україна: історія без цензури»

Книжкова виставка

 

19.02 – 3.03

Матвєєва О. О.

Відділ обслуговування користувачів

  1. 28.

«Хресна хода Небесної Сотні» (20.02 – День пам’яті Героїв Небесної Сотні)

Урок пам’яті

20.02 о 14.00

Поліщук О. О.

Бондар О. М.

(ВГЛ)

  1. 29.

«Галерея народних образів у творах Г. Квітки-Основ’яненка»

(до 190-річчя опублікування повісті «Маруся»)

Літературний портрет в межах проєкту

«Книга@ Школа»

21.02 об 11.00

Павленко О. Б.

(ВОК)

  1. 30.

«Мистецтво, народжене війною»

Мистецька година

22.02 о 14.00

Коваль В. М.

(ВСКР)

  1. 31.

«Оксамитовий персиковий»

Засідання Клубу анонімних книголюбів

25.02 о 14.00

Колінько О. І.

(ВСКР)

  1. 32.

«Етика воєнного часу»

Інтерактивне заняття

27.02 о 14.00

Гринько В. В.

(ВСКР)

  1. 33.

«Хто загинув за Вкраїну буде жити у віках» (10 років від початку АТО)

Краєзнавча година пам’яті

27.02 о 12.00

Манойленко Ю. А

(СКЛБ)

  1. 34.

«Війна в світлинах» (2-га річниця від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну)      

Медіагалерея

28.02 об 11.00

ВЕДЬ Д. С.

(ЦОЦ)

  1. 35.

 

«Ніч у бібліотеці»

 

Етно-квест

 

29.02 о 18.00

Колінько О.І.

Рисенко Н.А.

(ВСКР)

 

Медіапродукти та видавнича діяльність:

  1. 1.Вікторина «Полтавський стрій» (05.02 – ВІТЕР);
  2. 2.Інтерактивний плакат «Музика вільного народу» (20.02 – ВСКР);                                  
  3. 3.Вікторина «Знавці інформатики» (22.02 – ВІТЕР);
  4. 4.Відеоролик на книгу В. Рутківського «Джури козака Швайки» (22.02 – СДРД);
  5. 5.Бібліографічне досьє «Український квадрат Малевича» (23.02 – 130 років від дня народження) (Серія «Народжені Україною») (22.02 – Відділ інформаційно-бібліографічного обсуговування);
  6. 6.Відеоогляд «Відмічає книжка ювілей» (27.02 – ВІТЕР).